Victoria's Secret - brána do světa modelingu!


♥ Dotazník pro Tebe ♥

Datum: 01.09.2009

Vložil: petra;)

Titulek: ..

# moje křestní jméno:Petra
# město, kde bydlím:Bardejov
# moje nejoblíbenější jídlo:špagety a pizza
# počet sourozenců:1 sestra
# můj domácí mazlíček:psíček
# moje vysněné povolání:urcite jedine modelka;)
# nejoblíbenější roční období:jar a leto
# co říkám na plasické operace:je to každeho osobna vec..ja osobne sa tomu nebránim =D
# jaká je má oblíbená barva:červená
# jméno mojí oblíbené zpěvačky:Lady GaGa,Miley Cyrus,Avril Lavigne,Rihanna ...
# důležitější je pro mě: kariéra X rodina:kariera je pre mna velmi dolezitá..ale rodina aj tak wzdy zostane na prvom mieste ;)
# začala jsem se líčit v ..... letech:myslíím ze v 12
# doma nejraději na sobě nosím:niečo fakt pohodlné ako tepláky a tričko velkosti XXL =D
# mým vzorem je:Heidi Klum
# nejkrásnější vůně je vůně:ked máte na mysli parfum tak Britney Spears =D..aa ked nie tak asi ruže:)
# jaký druh muziky poslouchám:proste vsetko co je dobre a da sa počúúvat..ale hlavne asi DnB,RnB,Hip Hop a Pop=D
# v kolika letech bych chtěl/a mít první dítě:tak nad tym som ani moc nepremyslala..ale poda mna ideálny vek je asi okolo 26-27
# nejvíce sexy muž/žena je:muž-Robert Pattison, Brad Pitt..aa žena-Angelina Jolie,Nicole Scherzinger
# moje TOP 5 Victoria's Secret topmodelek:uff ..tak na toto fakt neviem odpovedat..som tu viac menej len kvoli tomu,že sa naozaj cem stat modelkou ..a chcela by som sa s niekym o tom porozpraavat =D..petqa27@azet.sk ;)
# největší radost mám z těhotenství ( Heidi Klum, Adriana Lima, Gisele Bundchen, Karolina Kurkova ):Heidi Klum
# co chci na diplom:oouu..netušíím
# co říkám na ,, Dotazník '':bol uplne uzasny..len by tu mohlo byt viac otáázok...ale inak v pohoode...čaute :-*


Zpět na diskuzi