Victoria's Secret - brána do světa modelingu!


♥ Dotazník pro Tebe ♥

Datum: 10.09.2009

Vložil: Alexandra Kovacsova

Titulek: dotaznik

DOTAZNÍK:Ahojte volám sa Alexandra Kovácsová.Bývam v Košiciach,presnejsie v Drienovci.Moje najoblubenejšie jedlo:skoro všetko..:DMám sestru Silviu a brata Ladislava.Chcela by som pracovat ako modelka alebo fotomodelka..je to moj sen...Najoblubenesie rocne obdobie:leto.Tak plastika sa mi nevelmi paci...ale niekomu to ide a niekomu ne..ale podla mna baba je vtedy pekna ked ma prirodzenu krasu..to je moj nazor na plastiku.Ja milujem vsetky farby.Tak oblubenu spevacku by som tu napisala Mariah Carey ona sama cela je uzasna ma krasny hlas.Tak aj rodina aj kariera.Líčit som sa zacala az v 14.Doma najradsej nosim kratasy a tricko.Mojim vzorom je Jessica Alba,pretoze ma krasne dlhe nohy a aj ona sma je krasna.Najkrasnejsia vona je vona kvetov.Tak asi ten pop music.Urcite by som chcela mat dieta ale este neviem kedy.Najviac sexy muzom je Brad Pitt a zena:Jessica Alba.Moje TOP 5 Victoria's Secret topmodelek:vsetky modelky ktore sa tak daleko dostali.Najvacsiu radost mam z tehotenstva:Heidi Klum,Adriana Lima,Gisele Bundchen,Karolina Kurkova.Na dotaznik hovorim ze su tu super otazky dakujem moc ahojte..


Zpět na diskuzi