Victoria's Secret - brána do světa modelingu!


10 tipů jak být ta NEJkrásnější

 

Staň se módní ikonou – deset tipů jak na to!

Sledujete nejnovější módní trendy, listujete v časopisech a brouzdáte na internetu, abyste zjistily, co vám ještě chybí k dokonalému vzhledu? Lichotí vám, když jste středobodem zájmu a každý se za vámi otočí? Usnadníme vám práci! Přinášíme deset skvělých tipů, které vás zaručeně dovedou k tomu, abyste se pro své okolí staly skutečnými módními ikonami!

Inspiraci hledejte v prestižních módních magazínech

Sledujte módní časopisy, a to nejlépe takové, které mapují světovou módu a tvorbu našich top designerů! S nadsázkou řečeno – svěřte se do péče skutečným odborníkům přes módu, kteří se na tvorbě těchto časopisů podílejí. Nekoukejte jen na obrázky, ale pečlivě pročítejte články, ze kterých získáte nejvíce informací. Nebojte se výstřelků a zkombinujte pár outfitů podle těchto časopisů.

 


 

 

Dejte na vlastní úsudek – vyzkoušejte seznam kladů a záporů

Na papír si sepište deset kladů, které se vám na vás nebo vašem stylu líbí. To samé udělejte s vašimi zápory nebo tím, co byste na sobě chtěla změnit. Postupem času se snažte záporným bodům vyvarovat.
 

 

Nekompromisně vykliďte šatník

Ze svého šatníku vyhoďte nebo odložte vše, co se vám nelíbí, co si na sebe nikdy nevezmete a také oblečení, o kterém víte, že jeho „slavná éra“ je už dávno pryč.
 

 

„Ujíždějte“ na doplňcích

Doplňky jsou stejně tak důležité, jako samotné oblečení. Stejný outfit bez doplňků nebo stejný outfit zkombinovaný se správnými doplňky je sto a jedna. Nechte si záležet na špercích, šátcích, botách, kabelkách a nejrůznějších ozdůbkách, které váš vzhled mohou ozvláštnit. Soustřeďte se na to, aby všechny doplňky byly opravdu dobře zvolené. Pokud si zpočátku nebudete vědět rady, pořiďte si doplňky v neutrálních barvách, kterými jsou šedá, béžová, bílá nebo černá, které mohou být použity i k barevnému oblečení.

 


 

Každý outfit si zaslouží jiné boty

Boty jsou důležité, stejně tak jako kabelka nebo samotné oblečení. Dobře sladěné botky dokážou dělat zázraky. Pořiďte si několik párů nových bot podle posledních trendů. No a pokud vám to peněženka nedovolí, soustřeďte se na botky, které pořídíte levně a hodí se ke většině vašeho oblečení. Největším ternem je ale pořídit si vždy boty přesně ladící s daným oufitem – prostě co šaty, to nové boty. Nemusíte hned kupovat ty nejdražší. Dokonalé boty lze pořídit i levněji – nejdražší pak bude asi botník, který budete potřebovat skutečně velký.
 


 

Bez make-upu ani se smetím!

Na sobě můžete mít oblečený nejnovější model z kolekce Chanel, ale pokud budete nenalíčená, shodíte ho. Líčení považujte za denní rutinu. Inspiraci hledejte v rubrice kosmetika, kde vám radíme, jak za pár minut dosáhnout dokonalého líčení a jaký make-up je vhodný právě pro váš typ pleti.

 


 

Vlasy jsou korunou krásy – a platí to i pro vás!

Upravené a zdravé vlasy jsou neodmyslitelnou součástí trendy vzhledu. O vlasy pečujte jako o svůj vlastní malý poklad. Uvidíte, že se vám to vyplatí. Nekomplikujte si život se složitými účesy, které vám zaberou mnoho času. Právě letí přirozený vzhled vlasů, a to samé platí také o účesech. K trendy účesu vám postačí gumička, čelenka nebo pár sponek – i s nimi se dají dělat divy!

 


 

Obdivujte ty, kteří jsou pro vás módními ikonami

Budete-li se přátelit s lidmi, kteří jsou pro vás módními ikonami, zlepšíte si své „módní status quo“.
 

 

Nekombinujte příliš mnoho barev

Pamatujte si, že nejkrásnější outfity většinou zahrnují pouze několik základních barev, přičemž jedna nebo dvě převažují. Přílišnou barevností vytvoříte jen chaos a odvádíte pozornost od kvality a správné kombinace oblečení a doplňků.
 

 

Nekupujte si výstřelky, které jsou krátkodobé

Nepořizujte si oblečení nebo doplňky, které jsou sice součástí nejnovější módy, ale předem o nich víte, že nebudou aktuální více než jednu sezónu. Ušetříte tím spoustu přemýšlení, času a hlavně financí.

 


 


máš nějaký TIP na krásu? Jaký?

Datum: 04.09.2015

Vložil: Adela

Titulek: Omg

Holky, v 11 letech nikoho balit nemusíte, radši si užívejte, že jste ještě malý holky a nemusíte nic řešit :3

—————

Datum: 02.05.2019

Vložil: Ka

Titulek: Re: Omg

Mě je 10

—————

Datum: 01.02.2015

Vložil: Lola

Titulek: je mi 12

Souhlasím

—————

Datum: 28.08.2011

Vložil: tereza

Titulek: jak se máš oblékat

oblékej se jen tak aby ses v tom cítila pohodlně.

—————

Datum: 01.12.2014

Vložil: Alexandra Sophie Kantorková

Titulek: Re: jak se máš oblékat

Je mi 11.. nemohla bys tu dát něco co zaujme kluky 11-13 let?diky

—————

Datum: 01.12.2014

Vložil: Eliška Ordientková

Titulek: Re: Re: jak se máš oblékat

No, je mi 12, a vím jak se cítíš. Mě taky nikdo nepomohl.. A víš co? Sbalila jsem dvanactnika na nove saty a celenku, krasny usmev a komunikaci:*.zkus to

—————

Datum: 10.01.2015

Vložil: Michaela Čechová

Titulek: Re: Re: Re: jak se máš oblékat

A co myslíte že já? mě je taky 11 mě tu taky nikdo nepomohl!

—————

Datum: 09.07.2015

Vložil: Míša

Titulek: Re: Re: jak se máš oblékat

Jo něco co zaujme kluky 11-13 :-);-) Prosím

—————