Victoria's Secret - brána do světa modelingu!


Osobnost podle barev

O lidech, jejich osobnosti i povaze si můžeme udělat obrázek i pomocí barev, stejně například jako grafolog pomocí písma. Můžeme si udělat barevný test pro následujících jedenáct barev:

Červená: kdo preferuje červenou, oslní, zazáří, ale může být zároveň povrchní a impulzívní, občas i agresívní a sebejistý. Každý neúspěch ho může "vytočit". Svoje názory prosazuje velmi tvrdohlavě. Jinak ale jde o osobu srdečnou a pečlivou, v lásce vášnivou a sexy.

Růžová: pokud se vám líbí nejvíce růžová, pak patříte k lidem romantickým, jemným a citově stálým. Máte rádi krásu, idealizujete si skutečnost, která se vám zdá někdy tvrdá a krutá. V lásce jste něžní.

Oranžová: jste velmi vitální, zvídaví, o všechno máte zájem. Myslí vám to velmi bystře a rádi objevujete nové. Máte v sobě ctižádost a energii k uskutečňování vašich cílů. V lásce máte rádi novinky.

Žlutá: je to barva vědců a filozofů, máte rádi společnost, jste veselí a aktivní. Patříte k přemýšlivým lidem. O lásce příliš přemýšlíte.

Zelená: je to barva vyrovnanosti, loajality. Jste možná tak trochu samotáři, každopádně máte velmi rádi přírodu. V lásce patříte spíše k pasivním.

Modrá: vyznačujete se ostražitostí a opatrností a moc pro to neuděláte, abyste získali, co si přejete. Žijete bohatý i komplikovaný vnitřní život, někdy hledáte těžko rovnováhu. V lásce jste velký snílek a představujete si svůj ideál.

Fialová: je barva umění. Máte schopnosti umělců. Jste originální, samostatní a nezávislí. Rádi kritizujete. V lásce jste temperamentní a nedáte se moc svazovat.

Hnědá: patříte k citově stálým, milým, klidným a důvěřivým lidem. Jste plní dobré vůle. Měli byste mít však větší ctižádost a být více aktivní. V lásce jste věrní a stálí.

Šedá: pozor, tady to můžete přehánět, jste totiž velcí puntičkáři, milujete klid a nikomu moc nevěříte. Ale ani nezávidíte. V lásce si vás musí dlouho získávat, jste ostražití a nedůvěřiví.

Černá: patříte k lidem s diplomatickým jednáním. Jste velmi citliví, rádi filozofujete. V lásce jste sexy a citoví.

Bílá: je to barva čistoty a nevinnosti, lidé, kteří si ji vybrali, bývají velmi upřímní, čestní a otevření. Zároveň nemají rádi kompromis. V lásce to byla vždy barva nevinnosti, ale zároveň i svůdnosti. 


Jaká je Tvá nejoblíbenější barva? Sedí na Tebe popis?

Datum: 25.11.2010

Vložil: Brada

Titulek: Modra

Na mě to sedí v ty lasce,cervenou mam rad na holkach:-)

—————

Datum: 02.09.2009

Vložil: misa

Titulek: Žlutá a bila

jo tyhle barvy miluju

—————

Datum: 26.08.2009

Vložil: Suzan

Titulek: černá, modrá, orandžová a červená

Tak tyhle barvy proste miluju :-D a celkem ten popis i sedi. xD

—————

Datum: 26.08.2009

Vložil: Suzan

Titulek: černá, modrá, orandžová a červená

Tak tyhle barvy proste miluju :-D a celkem ten popis i sedi. xD

—————

Datum: 24.08.2009

Vložil: Nikki

Titulek: Růžová

Mám hodně ráda růžovou a popis celkem sedi =) :-*

—————

Datum: 21.08.2009

Vložil: Šejny

Titulek: Barviičky

Fialova =) ...Ale nejsem taková že bych každeho kritizovala =D

—————

Datum: 19.08.2009

Vložil: Do.mini.ka

Titulek: modrá

Ta láska teda sedí:) ...ale to ostatní vůbec...

—————

Datum: 13.08.2009

Vložil: Nelly

Titulek: Barvy

Filalová - Růžová

—————

Datum: 09.08.2009

Vložil: kamča12

Titulek: Červená

Já miluju červenou a celkem to ke mě sedí =D Ale agresivní...taky někdy trošku jsem, ale tak jednou za dva-tři měsíce =D

—————

Datum: 14.08.2009

Vložil: HandulkA

Titulek: Re: Červená

hej asi tak jak říkáš ale přiznejme si to každý jsme nědy AGRESIVNÍ a to třeba tak že si to ani neuvědomís :-D pp

—————